Folosim cookie-uri pentru a asigura buna funcționare a site-ului web și în scopuri analitice și de marketing. Le puteți accepta sau refuza.

Treci la conținut

Autentificare în contul dumneavoastră

Nu completaţi acest câmp

Înregistrare nouăParola uitată?

sau
Autentificare cu Facebook
Autentificare cu Google
Continuare către coş
Asistenţă pentru clienţi:salut@herbatica.ro
  • Blog
  • Transportul și plata
  • Echipa noastrã
  • Termeni și condiții
  • Reglementări privind reclamațiile
  • Declarație privind protecția datelor cu caracter personal
    Sãnãtate. Frumusete. Natura.
    Coş de cumpărături Coş gol
    • 🔥Reduceri
    • Ce mă preocupă
      • Probleme ale pielii
        • Vergeturi și celulită,
        • Psoriazis și descuamarea pielii,
        • Herpes și negi,
        • Pete pigmentare,
        • Răni, cicatrici și arsuri,
        • Seboree,
        • Eczemă,
        • Infecții fungice,
        • Acne
      • Imunitate și rezistență
        • Alergii și intoleranțe
      • Digestie și metabolism
        • Paraziți și detoxifiere,
        • Digestie și stomac,
        • Ficat și vezica biliară,
        • Intestine și microflora intestinală
      • Articulații și aparat locomotor
        • Dureri de spate, blocaje de spate,
        • Cartilajele,
        • Tunelul carpian,
        • Articulații,
        • Afecțiuni posttraumatice,
        • Reumatism,
        • Mușchi și tendoane,
        • Cotul tenismenului,
        • Gută (acid uric)
      • Creier și sistem nervos
        • Durere de cap și migrenă,
        • Memorie și concentrare,
        • Somn și insomnie,
        • Stres și nervozitate,
        • Energie și vitalitate
      • Inimă și vase sanguine
        • Hipertensiune arterială,
        • Sistemul limfatic,
        • Colesterol,
        • Hemoroizi,
        • Varice
      • Echilibru hormonal
        • Sănătate feminină,
        • Sănătate masculină,
        • Tiroidă,
        • Diabet
      • Căi respiratorii, bronhii și plămâni
        • Durere în gât și tuse,
        • Astm și bronșită
      • Ochi și vedere
      • Rinichii și căile urinare
      • Slăbire și siluetă
    • Cosmetică naturală
      • Îngrijirea tenului
        • După tipul tenului,
        • Creme pentru ten,
        • Seruri, emulsii, uleiuri,
        • Măști faciale,
        • Exfoliante pentru față,
        • Curățarea tenului,
        • Sprâncene și gene,
        • Îngrijirea buzelor,
        • Îngrijire specială a tenului
      • Îngrijirea corpului
        • Geluri de duș,
        • Creme de corp,
        • Exfoliante pentru corp,
        • Uleiuri de corp,
        • Săpunuri,
        • Igienă intimă,
        • Îngrijirea mâinilor și a unghiilor,
        • Îngrijirea picioarelor,
        • Repelenți,
        • Produse pentru baie,
        • Produse pentru protecție solară,
        • Produse pentru bărbierit,
        • Deodorante și antiperspirante,
        • Îngrijire pentru celulită și vergeturi
      • Îngrijirea părului
        • Cosmetică pentru păr,
        • Diagnostic pentru păr
      • Îngrijire dentară
      • Aromaterapie
        • Uleiuri esențiale
      • CBD
      • Produse pentru masaj
        • Creme de masaj,
        • Uleiuri pentru masaj
      • Pentru bărbați
    • Suplimente nutritive
      • Vitamine și minerale
        • Multivitamine,
        • Vitamina B,
        • Vitamina C,
        • Vitamina D,
        • Vitamina K,
        • Magneziu,
        • Zinc,
        • Fier
      • Vitamine lipozomale
      • Probiotice și prebiotice
      • Adaptogeni
      • Extracte din plante
      • Tincturi din plante
      • Colagenuri
      • Omega-3 și grăsimi sănătoase
      • Suplimente pentru bărbați
      • Suplimente pentru femei
      • Suplimente pentru copii
    • Alimente și băuturi
      • Ceaiuri
      • Cafea
      • Siropuri și miere
      • Uleiuri comestibile speciale
      • Creme tartinabile și tahini
      • Sucuri
      • Gumă de mestecat
      • Bomboane
    • Casă eco
      • Spălarea rufelor
      • Produse de curățenie
      • Îmbrăcăminte și încălțăminte
        • Șosete medicinale,
        • Papuci de casă,
        • Benzi și acoperitoare pentru sâni
      • Accesorii eco
      • Accesorii pentru recuperare
    • Ingrediente A - Z
      • Acid hialuronic
      • Acid succinic
      • Aloe vera
      • Argan
      • Armurar
      • Ashwagandha
      • Brusture
      • Canabis
      • Castan sălbatic
      • Cătină
      • Cedru
      • Chaga
      • Chlorella
      • Coenzima Q10
      • Curcuma
      • Echinacea
      • Extract de lipitoare
      • Gălbenele
      • Ghimbir
      • Ginseng
      • Grăsime de bursuc
      • Gudron de mesteacăn
      • Gura lupului de Baikal
      • Lavandă
      • Lemnul dulce
      • Luteină
      • Mastic
      • Melatonină
      • Merișor
      • Miere, propolis și venin de albine
      • Mumio
      • Mușețel
      • Pantenol
      • Retinol
      • Rostopască
      • Rozmarin
      • Shungite
      • Spirulină
      • Tătăneasă
      • Tea Tree
      • Trandafir
      • Ulei de opunția
      • Ulei de pește
      • Valeriană
      • Venin de șarpe
    • Animale
      • Câini
        • Îngrijire labe și gheare,
        • Îngrijirea labelor și a ghearelor,
        • Îngrijirea ochilor, urechilor și dinților,
        • Îngrijirea pielii și a blănii,
        • Suplimente nutritive pentru câini
      • Cai
      • Pisici
    • Noutăți
    • Cadouri
    • Iné
    • Branduri
      • 8000kicks
      • Adelle Davis
      • Alteya
      • Annabis
      • Aroma'Saules
      • Aromatika
      • Babička Agafia
      • BFF
      • Bioherba
      • Bionnex
      • Biopharma
      • BIOVIT LLC
      • Bishofit
      • Boro Plus
      • BreastExtra+
      • Bulgarian Rose Karlovo
      • Bylinářství U Chytré horákyně
      • CaliFarms
      • DIOD
      • Dizao
      • Dr. Feelgood
      • Dr. Fleming
      • Dr. Konopka's
      • Dr. Retter
      • Dr. Sea
      • EcoLatier
      • Ecolek
      • ELEO
      • Elfa Pharm
      • Elit Pharm
      • ELIXIR
      • Emelyanovskaya Biofactory
      • Epigemic®
      • EREXAN
      • Estvita
      • Euronatural
      • Evalar
      • Farm Produkt
      • Farmakom
      • FBT
      • Fitokosmetik
      • FitoSila
      • FitoSlim
      • Forest Balsam
      • Green idea
      • Heart Elements
      • Herba
      • Herba Denta
      • Herbal Traditions
      • Herbalex
      • Herbatica
      • HERBIN
      • Hutorok
      • IN VITRO
      • INA Essentials
      • IPHAR
      • JutaVit
      • KrokMed
      • Lc+
      • LekoPro
      • Lekraset
      • Link Natural
      • Mama Pharmelia
      • MamaFlow
      • Manuka Health
      • Masticha Terapia
      • Myelis
      • NAMMAN MUAY
      • Natura Estonica
      • NATURE OF AGIVA
      • Naturmeda
      • Nefdesanté
      • NEURINU
      • Olymp Handels
      • Organic People
      • Originary Color
      • Ovecha
      • PharmGroup
      • RFF
      • Rozhýb to
      • Salt Of The Earth
      • Sangam Herbals
      • Sašera-Med
      • SHIR Beauty & Science
      • Shuya
      • Skinnovate
      • Sotya
      • Specialist
      • SwissMedicus
      • Šungitové kamene
      • Teavit
      • Ternopharm
      • The Doctor Health and Care
      • TheraBeast
      • Trávniček
      • Twinstec 911+
      • Valsam Vet
      • Vanuba
      • Vifitex
      • ViolaHerb
      • VITA-LAB
      • Vitateka
      • Zelená Země
      • Zolotoi
    • Autentificare
    Mai mult
    Acasă / Ce mă preocupă / Inimă și vase sanguine

    Inimă și vase sanguine, Pagina 3

    • Hipertensiune arterială
    • Sistemul limfatic
    • Colesterol
    • Hemoroizi
    • Varice

    Bară laterală

    Deschidere filtru

    Preţ

    21 lei620 lei
    121620
    Afişare filtru

    Branduri

    273 articole de afişat

    Abonare la newsletter

    Introduceţi adresa dumneavoastră de e-mail şi vă vom trimite informaţii despre produsele noi disponibile în magazinul nostru virtual.

    Nu completaţi acest câmp

    Produse evaluate recent

    Rostopască montană „rostopască” - elixir pentru negi - 3 ml - Herbal Traditions Rostopască montană „rostopască” - elixir pentru negi - 3 ml - Herbal Traditions Ratingul produsului este 5 din 5 stele. Andreiana
    Cred că este bun

    Top 10 produse

    1. Extract lipozomal de Ashwagandha - 200 ml - Herbatica Extract lipozomal de Ashwagandha - 200 ml - Herbatica 70 lei
    2. Unguent cu grăsime de bursuc (grăsime) – cremă de corp – 100 ml – Ecolek Unguent cu grăsime de bursuc (grăsime) – cremă de corp – 100 ml – Ecolek 60 lei
    3. Cremă de noapte anti-aging pentru față cu retinol, colagen și acid hialuronic - 50 ml - Dr. Sea Cremă de noapte anti-aging pentru față cu retinol, colagen și acid hialuronic - 50 ml - Dr. Sea 80 lei
    4. Befuxin - extract de chaga - 120 ml - Vitateka Befuxin - extract de chaga - 120 ml - Vitateka 100 lei
    5. Chaga tinctură picături 50 ml Bioherba Chaga - tinctură picături - 50 ml - Bioherba 40 lei
    6. Sulforafan lipozomal + Vitamina C - 200 ml - Herbatica Sulforafan lipozomal + Vitamina C - 200 ml - Herbatica 80 lei
    7. Coenzimă Q10 lipozomală - 200 ml - Herbatica Coenzimă Q10 lipozomală - 200 ml - Herbatica 70 lei
    8. Ulei facial de ricin 100 ml – Green idea Ulei facial de ricin 100 ml – Green idea 60 lei
    9. Plasturi hidrogel aurii pentru ochi cu colagen - 60 buc./90 g - Dizao Plasturi hidrogel aurii pentru ochi cu colagen - 60 buc./90 g - Dizao 90 lei
    10. Cremă anti-aging pentru ochi cu complex GLYCOTENSYL și acid hialuronic, 30 ml - Dr. Sea Cremă anti-aging pentru ochi cu complex GLYCOTENSYL și acid hialuronic, 30 ml - Dr. Sea 80 lei

    Facebook

    Aveți o întrebare?
    Contactați-ne.
    Formular de contact

    Selectarea produsului

    273 articole în total

    Listă produse

    Celadrin 120 mg – 100 capsule – Bioherba
    Nou Sfat
    Celadrin 120 mg – 100 capsule – Bioherba
    În stoc (1 buc)
    90 lei
    Evaluare preţ: 0,90 lei / 1 buc.

    Celadrin 120 mg capsule Bioherba conține complexul de acizi grași Celadrin, completat cu crom pentru susținerea metabolismului macronutrienților și menținerea nivelului normal...

    6276
    Beta-sitosterol 160 mg - 100 capsule - Bioherba
    Nou
    Beta-sitosterol 160 mg - 100 capsule - Bioherba
    Momentan nu este în stoc
    110 lei
    Evaluare preţ: 1,10 lei / 1 buc.
    Detalii

    Beta-sitosterol 160 mg cu conținut de zinc susține metabolismul grăsimilor și protecția celulelor împotriva stresului oxidativ. Capsule practice pentru îngrijirea zilnică a...

    6997
    Extract de acerola 300 mg – 100 capsule – Bioherba
    Nou
    Extract de acerola 300 mg – 100 capsule – Bioherba
    În stoc (3 buc)
    60 lei
    Evaluare preţ: 0,60 lei / 1 buc.

    Extractul de acerola 300 mg conține extract concentrat din fructe de acerola, completat cu fier. Forma practică de capsule permite o dozare simplă. Fierul contribuie la formarea...

    6615
    Unguent pentru picioare cu 7 plante, castan sălbatic și nuc - 30 ml - Bioherba
    Nou
    Unguent pentru picioare cu 7 plante, castan sălbatic și nuc - 30 ml - Bioherba
    În stoc (3 buc)
    40 lei
    Evaluare preţ: 133,33 lei / 100 ml

    Unguentul pentru picioare cu 7 plante, castan sălbatic și nuc oferă îngrijire intensă pielii picioarelor, susține circulația la nivelul pielii, regenerarea și ajută la...

    6988
    120/80 Controlul tensiunii arteriale 240 mg – 100 capsule - Bioherba
    Nou
    120/80 Controlul tensiunii arteriale – 100 capsule - Bioherba
    În stoc (1 buc)
    140 lei
    Evaluare preţ: 1,40 lei / 1 buc.

    Complexul 120/80 Blood Pressure Control, cu potasiu și extracte din plante, susține menținerea tensiunii arteriale normale și funcționarea normală a sistemului nervos.

    6949
    Ulei de krill - 60 capsule - Epigemic®
    Ulei de krill - 60 capsule - Epigemic®
    În stoc (5 buc)
    120 lei
    Evaluare preţ: 2 lei / 1 buc.

    Krill Oil Epigemic® este o sursă premium de acizi grași omega-3 EPA și DHA legați de fosfolipide, caracterizați prin biodisponibilitate ridicată. Conține, de asemenea, colină și...

    7534
    B-KOMPLEX B1, B2, B3, B5, B7 - 60 capsule - Epigemic®
    B-KOMPLEX B1, B2, B3, B5, B7 - 60 capsule - Epigemic®
    În stoc (>10 buc)
    60 lei
    Evaluare preţ: 1 lei / 1 buc.

    B-Komplex Epigemic® conține vitaminele B1, B2, B3, B5 și B7 (biotină) în proporții optime pentru utilizarea eficientă de către organism. Susține metabolismul energetic,...

    7527
    Fier Chelat 14 mg - 110 comprimate - Dr. Fleming
    Fier Chelat 14 mg - 110 comprimate - Dr. Fleming
    În stoc (>10 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 0,45 lei / 1 buc.

    Fierul în formă chelatată reprezintă o modalitate blândă și cu absorbție ridicată de completare a aportului de fier, pentru formarea sângelui, energie și vitalitate.

    6767
    Vitamina K2 100 µg + D3 3000 UI - 110 comprimate - Dr. Fleming
    Vitamina K2 100 µg + D3 3000 UI - 110 comprimate - Dr. Fleming
    În stoc (4 buc)
    70 lei
    Evaluare preţ: 0,64 lei / 1 buc.

    Vitaminele K2 și D3, într-o combinație sinergică, contribuie la utilizarea normală a calciului în organism, susțin sănătatea sistemului osos și funcționarea normală a vaselor de...

    6769
    Vitamina B3 500 mg - 110 comprimate - Dr. Fleming
    Vitamina B3 500 mg - 110 comprimate - Dr. Fleming
    În stoc (6 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 0,45 lei / 1 buc.

    Vitamina B3 (niacină) contribuie la metabolismul energetic normal, la funcționarea normală a sistemului nervos și la menținerea vitalității. Doză ridicată pentru susținerea...

    6790
    Vitamina B12 250 µg - 110 comprimate - Dr. Fleming
    Vitamina B12 250 µg - 110 comprimate - Dr. Fleming
    În stoc (6 buc)
    40 lei
    Evaluare preţ: 0,36 lei / 1 buc.

    Vitamina B12 este esențială pentru formarea globulelor roșii, funcționarea normală a sistemului nervos și sinteza ADN-ului. Doză ridicată pentru susținerea intensă a organismului.

    6786
    Vitamina B1 100 mg - 110 comprimate - Dr. Fleming
    Vitamina B1 100 mg - 110 comprimate - Dr. Fleming
    În stoc (3 buc)
    60 lei
    Evaluare preţ: 0,55 lei / 1 buc.

    Vitamina B1 (tiamina) contribuie la metabolismul energetic normal, la funcționarea normală a sistemului nervos și a inimii. Doză ridicată pentru susținerea intensivă a...

    6792
    Validol spray – supliment alimentar – 20 ml – Vitateka
    Validol spray – supliment alimentar – 20 ml – Vitateka
    În stoc (>10 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 250 lei / 100 ml

    Validol spray este un supliment alimentar sub formă de spray oral, cu mentol în ester metilic al acidului izovaleric. Aplicarea practică sub limbă permite o dozare simplă....

    5924
    Tinctură de talpa-gâștei – 25 ml – Vitateka
    Tinctură de talpa-gâștei – 25 ml – Vitateka
    În stoc (6 buc)
    40 lei
    Evaluare preţ: 160 lei / 100 ml

    Tinctura de talpa-gâștei este un supliment alimentar tradițional pe bază de plante, cu extract de Leonurus cardiaca. Susține calmul, echilibrul emoțional și ajută în perioadele...

    5980
    Tinctură de ardei roșu – 25 ml – Vitateka
    Tinctură de ardei roșu – 25 ml – Vitateka
    În stoc (3 buc)
    40 lei
    Evaluare preţ: 160 lei / 100 ml

    Tinctura de ardei roșu este un supliment alimentar pe bază de plante, cu extract din fructe de Capsicum annuum. Susține circulația periferică, digestia și metabolismul. Doza...

    5968
    Miere terapeutică cu scorțișoară - 220 g - Naturmeda
    Miere terapeutică cu scorțișoară - 220 g - Naturmeda
    Momentan nu este în stoc
    80 lei
    Evaluare preţ: 36,36 lei / 100 g
    Detalii

    O combinație deosebită de miere slovacă cremoasă și tetra extract din scoarță de scorțișoară chinezească (270 mg). Mai multe studii științifice sugerează că scorțișoara poate...

    5540
    Scorțișoară de Ceylon – extract vegetal Tetra – 15 ml – Naturmeda
    Scorțișoară de Ceylon – extract vegetal Tetra – 15 ml – Naturmeda
    În stoc (6 buc)
    180 lei
    Evaluare preţ: 1 200 lei / 100 ml

    Extractul Tetra de scorțișoară de Ceylon (Cinnamomum verum) în ulei MCT – C8 (1,5%/225 mg) este un supliment alimentar natural concentrat, care ajută la menținerea unui nivel...

    5552
    Resveratrol - 60 capsule - Dr. Fleming
    Resveratrol - 60 capsule - Dr. Fleming
    În stoc (>10 buc)
    70 lei
    Evaluare preţ: 1,17 lei / 1 buc.

    Resveratrolul este un antioxidant puternic din troscot japonez, care susține sănătatea inimii și a vaselor de sânge și contribuie la protecția celulelor împotriva stresului...

    6831
    Ulei de cătină 25% 100 ml - Green idea
    Ulei de cătină 25% 100 ml - Green idea
    În stoc (5 buc)
    100 lei
    Evaluare preţ: 100 lei / 100 ml

    Uleiul de cătină 25% susține imunitatea, digestia, sănătatea vaselor de sânge și vitalitatea generală. Ajută în perioadele de stres și oboseală și contribuie la echilibrul...

    5642
    Ulei de cătină 10% 100 ml - Green idea
    Ulei de cătină 10% 100 ml - Green idea
    În stoc (4 buc)
    70 lei
    Evaluare preţ: 70 lei / 100 ml

    Uleiul de cătină 10% susține imunitatea, digestia, echilibrul psihic și sistemul cardiovascular. Ajută la protejarea celulelor împotriva stresului oxidativ, oferă energie și...

    5643
    Ceai de hrișcă (Ku Qiao Tume) – 300 g – Vitateka
    Ceai de hrișcă (Ku Qiao Tume) – 300 g – Vitateka
    Momentan nu este în stoc
    90 lei
    Evaluare preţ: 30 lei / 100 g
    Detalii

    Ceaiul de hrișcă Ku Qiao Tume este o băutură naturală din hrișcă tătărească închisă la culoare (Fagopyrum tataricum), cu gust fin de nucă și cereale. Nu conține cofeină, este...

    5927
    Omega 3 din alge marine, 33 doze - Adelle Davis
    Akcia Expirare scurtă
    110 lei –10 %
    Omega 3 din alge marine, 33 doze - Adelle Davis
    În stoc (3 buc)
    99 lei
    Evaluare preţ: 3 lei / 1 buc.

    Omega 3 din alge marine de la Adelle Davis este o sursă vegană lichidă de acizi grași omega-3 (DHA), fără gust sau miros specific de pește. Contribuie la funcționarea normală a...

    5850
    Omega 3 Premium - 70 capsule - Dr. Fleming
    Omega 3 Premium - 70 capsule - Dr. Fleming
    În stoc (2 buc)
    60 lei
    Evaluare preţ: 0,86 lei / 1 buc.

    Omega 3 Premium conține ulei de pește de calitate, cu un conținut ridicat de EPA și DHA, pentru susținerea inimii, creierului și articulațiilor. O soluție ideală pentru...

    6797
    Ulei de măsline 250 ml - Green idea
    Ulei de măsline 250 ml - Green idea
    În stoc (8 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 20 lei / 100 ml

    Uleiul de măsline extravirgin, obținut din prima presare, este bogat în acizi grași nesaturați, vitamine și antioxidanți. Are un gust fin, plăcut și este ideal pentru...

    5656
    Move & Flow Gel – gel cu tătăneasă și castan sălbatic – 100 ml
    Sfat
    Move & Flow Gel – gel cu tătăneasă și castan sălbatic – 100 ml
    În stoc (10 buc)
    170 lei
    Evaluare preţ: 170 lei / 100 ml

    Move & Flow Gel este un gel cu tătăneasă și castan sălbatic, destinat îngrijirii pielii în cazul senzației de oboseală la nivelul mușchilor, articulațiilor și picioarelor....

    6005
    LymphoTransit – concentrat pentru prepararea băuturii – 100 ml – Vitateka
    LymphoTransit – concentrat pentru prepararea băuturii – 100 ml – Vitateka
    În stoc (>10 buc)
    70 lei
    Evaluare preţ: 70 lei / 100 ml

    LymphoTransit – concentrat pentru prepararea băuturii este un supliment alimentar cu extracte vegetale de urzică, ceai verde, mușețel, mătase de porumb și vilcacora. Susține...

    5934
    Resveratrol lipozomal - 200 ml - Herbatica
    Resveratrol lipozomal - 200 ml - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    80 lei
    Evaluare preţ: 40 lei / 100 ml

    Resveratrolul lipozomal de la Herbatica este un supliment alimentar modern, conceput pentru susținereaprotecțieicelulare și a vitalității generale. Datorită formei lipozomale,...

    6866
    Coenzimă Q10 lipozomală - 200 ml - Herbatica
    Coenzimă Q10 lipozomală - 200 ml - Herbatica
    În stoc (7 buc)
    70 lei
    Evaluare preţ: 35 lei / 100 ml

    Coenzima Q10 lipozomală oferă un sprijin eficient pentru energie și vitalitate la nivel celular. Ajută la formarea energiei, susține funcționarea normală a inimii și contribuie...

    6875
    Extract lipozomal de Shiitake (30% polizaharide) - 200 ml - Herbatica
    Extract lipozomal de Shiitake (30% polizaharide) - 200 ml - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    70 lei
    Evaluare preţ: 35 lei / 100 ml

    Descoperiți puterea „perlei Orientului” într-o formă modernă. Shiitake lipozomal de la Herbatica, cu un conținut de 30% polizaharide, este conceput pentru cei care caută o...

    5799
    L-Arginină - pulbere 100 g - Dr. Fleming
    L-Arginină - pulbere 100 g - Dr. Fleming
    În stoc (2 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 50 lei / 100 g

    L-arginina susține formarea oxidului nitric, contribuie la circulația sanguină normală și la sănătatea inimii și a vaselor de sânge. Ideală pentru performanță, recuperare și...

    6847
    Coenzima Q10 BioActive - 60 capsule - Epigemic®
    Coenzima Q10 BioActive - 60 capsule - Epigemic®
    În stoc (5 buc)
    110 lei
    Evaluare preţ: 1,83 lei / 1 buc.

    Coenzima Q10 BioActive Epigemic® susține producerea energiei la nivel celular, contribuie la protejarea organismului împotriva stresului oxidativ și ajută la menținerea...

    5610
    Cuișoare – tinctură fără alcool 100 ml – Green idea
    Cuișoare – tinctură fără alcool 100 ml – Green idea
    În stoc (7 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 50 lei / 100 ml

    Cuișoarele (Klinčekovec korenistý) sunt o plantă apreciată, cu un conținut ridicat de eugenol. Susțin funcționarea normală a sistemului cardiovascular, circulația sanguină și...

    5685
    Ivan ceai (pufuliță cu frunze înguste) cu păducel - 50 g - Estvita
    Ivan ceai (pufuliță cu frunze înguste) cu păducel - 50 g - Estvita
    În stoc (>10 buc)
    40 lei
    Evaluare preţ: 80 lei / 100 g

    Oferă inimii tale liniștea și susținerea pe care le merită, inspirate din natură. Combinația de pufuliță fermentată și fructe de păducel este apreciată tradițional pentru...

    5781
    Păducel – tinctură din plante – 25 ml – Vitateka
    Păducel – tinctură din plante – 25 ml – Vitateka
    În stoc (>10 buc)
    40 lei
    Evaluare preţ: 160 lei / 100 ml

    Păducel – tinctură din plante este un supliment alimentar tradițional cu extract din fructe de păducel (Crataegus spp.). Susține funcționarea normală a inimii, contribuie la...

    5979
    Harmony Herbal Face Cream – cremă calmantă și regeneratoare pentru ten sensibil și problematic - 50 ml - Herbatica
    Sfat
    Harmony Herbal Face Cream – cremă calmantă și regeneratoare pentru ten sensibil și problematic - 50 ml - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    120 lei
    Evaluare preţ: 240 lei / 100 ml

    Crema de față calmantă și regeneratoare Harmony Herbal Herbatica este destinată tenului sensibil și problematic, cu tendință acneică. Combină puterea extractelor naturale din...

    6001
    Tinctură de Ginkgo – picături 50 ml – Green idea
    Tinctură de Ginkgo – picături 50 ml – Green idea
    În stoc (>10 buc)
    40 lei
    Evaluare preţ: 80 lei / 100 ml

    Tinctura de Ginkgo de la Green idea susține circulația sanguină normală, microcirculația și funcțiile cognitive. Contribuie la funcționarea normală a creierului, la memorie și...

    6040
    Extract de castan Aesculus Hippocastanum 100 ml - Green idea
    Extract de castan Aesculus Hippocastanum 100 ml - Green idea
    În stoc (>10 buc)
    40 lei
    Evaluare preţ: 40 lei / 100 ml

    Extractul de castan cu conținut de escină, esculină, flavonoide și taninuri ajută la calmarea pielii iritate din zona venelor varicoase și a hemoroizilor. Contribuie la...

    5676
    Unguent cu castan 50 ml - Green idea
    Unguent cu castan 50 ml - Green idea
    În stoc (8 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 100 lei / 100 ml

    Unguentul cu castan, cu extract de castan sălbatic, ajută la tonifierea pielii și susține confortul zonelor cu circulație venoasă îngreunată. Contribuie la calmarea pielii din...

    5677
    Extract vegetal de usturoi – 60 capsule – Green idea
    Extract vegetal de usturoi – 60 capsule – Green idea
    În stoc (6 buc)
    60 lei
    Evaluare preţ: 1 lei / 1 buc.

    Extractul vegetal de usturoi conține extract standardizat de usturoi (Allium sativum) și vitamina C. Susține funcționarea normală a inimii și a vaselor de sânge, ajută la...

    6174
    Picături din plante pentru inimă – 95 ml – Vitateka
    Picături din plante pentru inimă – 95 ml – Vitateka
    În stoc (3 buc)
    60 lei
    Evaluare preţ: 63,16 lei / 100 ml

    Picăturile din plante pentru inimă sunt o combinație de extracte de păducel, talpa-gâștei, valeriană, mentă și lavandă. Susțin funcționarea normală a inimii și a sistemului...

    5995
    Aronia + soc negru, sirop cu zahăr din trestie 250 ml - Green idea
    Aronia + soc negru, sirop cu zahăr din trestie 250 ml - Green idea
    În stoc (3 buc)
    40 lei
    Evaluare preţ: 16 lei / 100 ml

    Aronia + soc negru în sirop cu zahăr din trestie reprezintă o combinație puternică de antioxidanți naturali. Aronia susține imunitatea, iar socul negru contribuie la...

    5696
    Gel-balsam pentru picioare Troxerutin cu castan sălbatic - 200 ml - Vitateka
    Gel-balsam pentru picioare Troxerutin cu castan sălbatic - 200 ml - Vitateka
    În stoc (>10 buc)
    90 lei
    Evaluare preţ: 45 lei / 100 ml

    Troxerutin gel-balsam pentru picioare oferă o senzație rapidă de confort pentru picioarele grele, îmbunătățește aspectul general al pielii și ajută la reducerea senzației de...

    5534
    exec 42d4a582 9c69 41f4 b8cf 910a19674e9b
    OMEGA 3 – ulei de pește - capsule masticabile pentru copii - Biopharma - 144 capsule
    În stoc (>10 buc)
    170 lei
    Evaluare preţ: 1,18 lei / 1 buc.

    Uleiul de pește OMEGA 3 pentru copii, sub formă de capsule masticabile, susține sistemul imunitar al copiilor. Produsul este disponibil în două variante grafice (etichete),...

    5530
    Ulei de susan BIO RAW - 250 ml - Dr. Feelgood
    Ulei de susan BIO RAW - 250 ml - Dr. Feelgood
    În stoc (>10 buc)
    60 lei
    Evaluare preţ: 24 lei / 100 ml

    Uleiul de susan BIO RAW Dr. Feelgood, presat la rece, este bogat în acizi grași nesaturați, vitaminele A, B, C, E și minerale precum calciu, magneziu, fier și zinc. Susține...

    5524
    Ulei de susan 250 ml – Green idea
    Ulei de susan 250 ml – Green idea
    În stoc (3 buc)
    80 lei
    Evaluare preţ: 32 lei / 100 ml

    Uleiul de susan presat la rece este bogat în antioxidanți, vitamine și acizi grași nesaturați. Susține digestia, vitalitatea și refacerea naturală a organismului. Potrivit...

    5474
    Nuc comun – extract din plante – capsule 60 buc. – Green idea
    Nuc comun – extract din plante – capsule 60 buc. – Green idea
    În stoc (4 buc)
    70 lei
    Evaluare preţ: 1,17 lei / 1 buc.

    Nucul comun susține digestia sănătoasă, funcționarea rinichilor și echilibrul microflorei intestinale. Ajută la menținerea nivelului normal al lipidelor din sânge, susține...

    5478
    Sistemul limfatic - tinctură fără alcool - picături 25 ml - Green idea
    Sistemul limfatic - tinctură fără alcool - picături 25 ml - Green idea
    În stoc (>10 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 200 lei / 100 ml

    Susțineți funcționarea naturală a sistemului limfatic cu o tinctură din plante fără alcool. Combinația de rădăcini, frunze și extracte din plante precum splinuță, pir, urzică,...

    5480
    Castan sălbatic – tinctură – picături 50 ml – Green idea
    Castan sălbatic – tinctură – picături 50 ml – Green idea
    În stoc (>10 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 100 lei / 100 ml

    Tinctură naturală din castan sălbatic, cu conținut de escină și esculină, care susține sănătatea vaselor de sânge, a venelor și a capilarelor. Ajută la confortul picioarelor...

    5485
    Cholesterol - tinctură fără alcool – picături 25 ml – Green idea
    Cholesterol - tinctură fără alcool – picături 25 ml – Green idea
    În stoc (6 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 200 lei / 100 ml

    Tinctură herbală fără alcool pentru susținerea nivelului sănătos al colesterolului și a metabolismului lipidic. Conține usturoi negru, ghimbir, armurariu, schinduf, ciupercile...

    5492
    Aronia – scoruş negru tinctură – picături 50 ml – Green idea
    Aronia – scoruş negru tinctură – picături 50 ml – Green idea
    În stoc (7 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 100 lei / 100 ml

    Tinctura din fructe de aronia susține sistemul imunitar și ajută la reducerea oboselii și extenuării. Datorită conținutului ridicat de antociani, acționează ca un antioxidant...

    5495

    Controlul listărilor

    Paginare

    Ești pe pagina 1% din 2%.

    • 1
    • 3
    • 6
    273 articole în total
    Sus

    Subsol

    Sãnãtate. Frumusete. Natura.
    Herbatica-cosmetice naturale-medicina traditionala

    Totul despre cumpărături

    • Transportul și plata
    • Certificatele produselor
    • Termeni și condiții
    • Protejăm datele dvs. cu caracter personal

    Cum vă putem ajuta?

    +40 (31) 2295431 salut@herbatica.ro Totul despre echipa noastră Vizitați blogul nostru
    • Blog
    • Transportul și plata
    • Despre noi
    • Termeni și condiții
    Kontakt
    ShoptetCreat de Shoptet Drepturi de autor 2026 Sãnãtate. Frumusete. Natura.. Toate drepturile rezervate. Editați setările cookie-urilor