Folosim cookie-uri pentru a asigura buna funcționare a site-ului web și în scopuri analitice și de marketing. Le puteți accepta sau refuza.

Treci la conținut

Autentificare în contul dumneavoastră

Nu completaţi acest câmp

Înregistrare nouăParola uitată?

sau
Autentificare cu Facebook
Autentificare cu Google
Continuare către coş
Asistenţă pentru clienţi:salut@herbatica.ro
  • Blog
  • Transportul și plata
  • Echipa noastrã
  • Termeni și condiții
  • Reglementări privind reclamațiile
  • Declarație privind protecția datelor cu caracter personal
    Sãnãtate. Frumusete. Natura.
    Coş de cumpărături Coş gol
    • 🔥Reduceri
    • Ce mă preocupă
      • Probleme ale pielii
        • Vergeturi și celulită,
        • Psoriazis și descuamarea pielii,
        • Herpes și negi,
        • Pete pigmentare,
        • Răni, cicatrici și arsuri,
        • Seboree,
        • Eczemă,
        • Infecții fungice,
        • Acne
      • Imunitate și rezistență
        • Alergii și intoleranțe
      • Digestie și metabolism
        • Paraziți și detoxifiere,
        • Digestie și stomac,
        • Ficat și vezica biliară,
        • Intestine și microflora intestinală
      • Articulații și aparat locomotor
        • Dureri de spate, blocaje de spate,
        • Cartilajele,
        • Tunelul carpian,
        • Articulații,
        • Afecțiuni posttraumatice,
        • Reumatism,
        • Mușchi și tendoane,
        • Cotul tenismenului,
        • Gută (acid uric)
      • Creier și sistem nervos
        • Durere de cap și migrenă,
        • Memorie și concentrare,
        • Somn și insomnie,
        • Stres și nervozitate,
        • Energie și vitalitate
      • Inimă și vase sanguine
        • Hipertensiune arterială,
        • Sistemul limfatic,
        • Colesterol,
        • Hemoroizi,
        • Varice
      • Echilibru hormonal
        • Sănătate feminină,
        • Sănătate masculină,
        • Tiroidă,
        • Diabet
      • Căi respiratorii, bronhii și plămâni
        • Durere în gât și tuse,
        • Astm și bronșită
      • Ochi și vedere
      • Rinichii și căile urinare
      • Slăbire și siluetă
    • Cosmetică naturală
      • Îngrijirea tenului
        • După tipul tenului,
        • Creme pentru ten,
        • Seruri, emulsii, uleiuri,
        • Măști faciale,
        • Exfoliante pentru față,
        • Curățarea tenului,
        • Sprâncene și gene,
        • Îngrijirea buzelor,
        • Îngrijire specială a tenului
      • Îngrijirea corpului
        • Geluri de duș,
        • Creme de corp,
        • Exfoliante pentru corp,
        • Uleiuri de corp,
        • Săpunuri,
        • Igienă intimă,
        • Îngrijirea mâinilor și a unghiilor,
        • Îngrijirea picioarelor,
        • Repelenți,
        • Produse pentru baie,
        • Produse pentru protecție solară,
        • Produse pentru bărbierit,
        • Deodorante și antiperspirante,
        • Îngrijire pentru celulită și vergeturi
      • Îngrijirea părului
        • Cosmetică pentru păr,
        • Diagnostic pentru păr
      • Îngrijire dentară
      • Aromaterapie
        • Uleiuri esențiale
      • CBD
      • Produse pentru masaj
        • Creme de masaj,
        • Uleiuri pentru masaj
      • Pentru bărbați
    • Suplimente nutritive
      • Vitamine și minerale
        • Multivitamine,
        • Vitamina B,
        • Vitamina C,
        • Vitamina D,
        • Vitamina K,
        • Magneziu,
        • Zinc,
        • Fier
      • Vitamine lipozomale
      • Probiotice și prebiotice
      • Adaptogeni
      • Extracte din plante
      • Tincturi din plante
      • Colagenuri
      • Omega-3 și grăsimi sănătoase
      • Suplimente pentru bărbați
      • Suplimente pentru femei
      • Suplimente pentru copii
    • Alimente și băuturi
      • Ceaiuri
      • Cafea
      • Siropuri și miere
      • Uleiuri comestibile speciale
      • Creme tartinabile și tahini
      • Sucuri
      • Gumă de mestecat
      • Bomboane
    • Casă eco
      • Spălarea rufelor
      • Produse de curățenie
      • Îmbrăcăminte și încălțăminte
        • Șosete medicinale,
        • Papuci de casă,
        • Benzi și acoperitoare pentru sâni
      • Accesorii eco
      • Accesorii pentru recuperare
    • Ingrediente A - Z
      • Acid hialuronic
      • Acid succinic
      • Aloe vera
      • Argan
      • Armurar
      • Ashwagandha
      • Brusture
      • Canabis
      • Castan sălbatic
      • Cătină
      • Cedru
      • Chaga
      • Chlorella
      • Coenzima Q10
      • Curcuma
      • Echinacea
      • Extract de lipitoare
      • Gălbenele
      • Ghimbir
      • Ginseng
      • Grăsime de bursuc
      • Gudron de mesteacăn
      • Gura lupului de Baikal
      • Lavandă
      • Lemnul dulce
      • Luteină
      • Mastic
      • Melatonină
      • Merișor
      • Miere, propolis și venin de albine
      • Mumio
      • Mușețel
      • Pantenol
      • Retinol
      • Rostopască
      • Rozmarin
      • Shungite
      • Spirulină
      • Tătăneasă
      • Tea Tree
      • Trandafir
      • Ulei de opunția
      • Ulei de pește
      • Valeriană
      • Venin de șarpe
    • Animale
      • Câini
        • Îngrijire labe și gheare,
        • Îngrijirea labelor și a ghearelor,
        • Îngrijirea ochilor, urechilor și dinților,
        • Îngrijirea pielii și a blănii,
        • Suplimente nutritive pentru câini
      • Cai
      • Pisici
    • Noutăți
    • Cadouri
    • Iné
    • Branduri
      • 8000kicks
      • Adelle Davis
      • Alteya
      • Annabis
      • Aroma'Saules
      • Aromatika
      • Babička Agafia
      • BFF
      • Bioherba
      • Bionnex
      • Biopharma
      • BIOVIT LLC
      • Bishofit
      • Boro Plus
      • BreastExtra+
      • Bulgarian Rose Karlovo
      • Bylinářství U Chytré horákyně
      • CaliFarms
      • DIOD
      • Dizao
      • Dr. Feelgood
      • Dr. Fleming
      • Dr. Konopka's
      • Dr. Retter
      • Dr. Sea
      • EcoLatier
      • Ecolek
      • ELEO
      • Elfa Pharm
      • Elit Pharm
      • ELIXIR
      • Emelyanovskaya Biofactory
      • Epigemic®
      • EREXAN
      • Estvita
      • Euronatural
      • Evalar
      • Farm Produkt
      • Farmakom
      • FBT
      • Fitokosmetik
      • FitoSila
      • FitoSlim
      • Forest Balsam
      • Green idea
      • Heart Elements
      • Herba
      • Herba Denta
      • Herbal Traditions
      • Herbalex
      • Herbatica
      • HERBIN
      • Hutorok
      • IN VITRO
      • INA Essentials
      • IPHAR
      • JutaVit
      • KrokMed
      • Lc+
      • LekoPro
      • Lekraset
      • Link Natural
      • Mama Pharmelia
      • MamaFlow
      • Manuka Health
      • Masticha Terapia
      • Myelis
      • NAMMAN MUAY
      • Natura Estonica
      • NATURE OF AGIVA
      • Naturmeda
      • Nefdesanté
      • NEURINU
      • Olymp Handels
      • Organic People
      • Originary Color
      • Ovecha
      • PharmGroup
      • RFF
      • Rozhýb to
      • Salt Of The Earth
      • Sangam Herbals
      • Sašera-Med
      • SHIR Beauty & Science
      • Shuya
      • Skinnovate
      • Sotya
      • Specialist
      • SwissMedicus
      • Šungitové kamene
      • Teavit
      • Ternopharm
      • The Doctor Health and Care
      • TheraBeast
      • Trávniček
      • Twinstec 911+
      • Valsam Vet
      • Vanuba
      • Vifitex
      • ViolaHerb
      • VITA-LAB
      • Vitateka
      • Zelená Země
      • Zolotoi
    • Autentificare
    Mai mult
    Acasă / Ce mă preocupă / Inimă și vase sanguine

    Inimă și vase sanguine

    Sistemul circulator (sistem cardiovascular, sistem vascular) este unul dintre sistemele organice ale animalelor.

    #ShowMore#

    Este folosit în principal la transportul nutrienților, gazelor și substanțelor reziduale din sau în țesuturi. Mediul de transport este sângele sau hemolimfa. Oamenii și alte vertebrate au un sistem circulator închis.

    • Hipertensiune arterială
    • Sistemul limfatic
    • Colesterol
    • Hemoroizi
    • Varice

    Bară laterală

    Deschidere filtru

    Preţ

    21 lei620 lei
    121620
    Afişare filtru

    Branduri

    273 articole de afişat

    Abonare la newsletter

    Introduceţi adresa dumneavoastră de e-mail şi vă vom trimite informaţii despre produsele noi disponibile în magazinul nostru virtual.

    Nu completaţi acest câmp

    Produse evaluate recent

    Rostopască montană „rostopască” - elixir pentru negi - 3 ml - Herbal Traditions Rostopască montană „rostopască” - elixir pentru negi - 3 ml - Herbal Traditions Ratingul produsului este 5 din 5 stele. Andreiana
    Cred că este bun

    Top 10 produse

    1. Extract lipozomal de Ashwagandha - 200 ml - Herbatica Extract lipozomal de Ashwagandha - 200 ml - Herbatica 70 lei
    2. Unguent cu grăsime de bursuc (grăsime) – cremă de corp – 100 ml – Ecolek Unguent cu grăsime de bursuc (grăsime) – cremă de corp – 100 ml – Ecolek 60 lei
    3. Cremă de noapte anti-aging pentru față cu retinol, colagen și acid hialuronic - 50 ml - Dr. Sea Cremă de noapte anti-aging pentru față cu retinol, colagen și acid hialuronic - 50 ml - Dr. Sea 80 lei
    4. Befuxin - extract de chaga - 120 ml - Vitateka Befuxin - extract de chaga - 120 ml - Vitateka 100 lei
    5. Chaga tinctură picături 50 ml Bioherba Chaga - tinctură picături - 50 ml - Bioherba 40 lei
    6. Sulforafan lipozomal + Vitamina C - 200 ml - Herbatica Sulforafan lipozomal + Vitamina C - 200 ml - Herbatica 80 lei
    7. Coenzimă Q10 lipozomală - 200 ml - Herbatica Coenzimă Q10 lipozomală - 200 ml - Herbatica 70 lei
    8. Ulei facial de ricin 100 ml – Green idea Ulei facial de ricin 100 ml – Green idea 60 lei
    9. Plasturi hidrogel aurii pentru ochi cu colagen - 60 buc./90 g - Dizao Plasturi hidrogel aurii pentru ochi cu colagen - 60 buc./90 g - Dizao 90 lei
    10. Cremă anti-aging pentru ochi cu complex GLYCOTENSYL și acid hialuronic, 30 ml - Dr. Sea Cremă anti-aging pentru ochi cu complex GLYCOTENSYL și acid hialuronic, 30 ml - Dr. Sea 80 lei

    Facebook

    Aveți o întrebare?
    Contactați-ne.
    Formular de contact

    Selectarea produsului

    273 articole în total

    Listă produse

    Suc din frunze de măslin 500 ml Nefdesanté
    Nou
    Suc din frunze de măslin - 500 ml - Nefdesanté
    Momentan nu este în stoc
    70 lei
    Evaluare preţ: 14 lei / 100 ml
    Detalii

    Sucul din frunze de măslin Nefdesanté este un suc 100% pasteurizat din frunze de măslin european (Olea europaea L.), standardizat la conținutul de oleuropeină. Doza zilnică de...

    7187
    Suc de cătină 500 ml Nefdesanté
    Nou
    Suc de cătină - 500 ml - Nefdesanté
    Momentan nu este în stoc
    60 lei
    Evaluare preţ: 12 lei / 100 ml
    Detalii

    Sucul de cătină Nefdesanté este un suc 100% pasteurizat din fructe de cătină (Hippophae rhamnoides L.), cu adaos de vitamina C. Doza zilnică de 50 ml conține 35 mg vitamina C,...

    7194
    Suc de păducel 500 ml Nefdesanté
    Nou
    Suc de păducel - 500 ml - Nefdesanté
    În stoc (4 buc.)
    70 lei
    Evaluare preţ: 14 lei / 100 ml

    Sucul de păducel Nefdesanté este un suc 100% pasteurizat din fructe de păducel (Crataegus), cu adaos de vitamina C. Doza zilnică de 50 ml conține 120 mg vitamina C, adică 150%...

    7198
    Estcuzan picături din plante - 20 ml - Vitateka
    Nou
    Estcuzan picături din plante - 20 ml - Vitateka
    În stoc (4 buc)
    70 lei
    Evaluare preţ: 350 lei / 100 ml

    Estcuzan Vitateka sunt picături din plante cu extract din semințe de castan sălbatic (Aesculus hippocastanum) și vitamina B1. Doza zilnică de 1 ml conține 995 µl extract DER 1:1...

    7837
    Set avantajos Vitalitate Magneziu + Omega 3 + Vitamine D3 K2 Green idea
    Akcia Nou
    240 lei –5 %
    Set avantajos Vitalitate: Magneziu + Omega 3 + Vitamine D3 K2 - Green idea
    În stoc (7 buc.)
    228 lei

    Setul avantajos Green idea Vitalitate combină trei suplimente alimentare apreciate – Magneziu Aquamin, Omega 3 și Vitamine D3 + K2. Complexul conține magneziu pentru susținerea...

    7820
    Set avantajos Detox & Limfă Green idea
    Akcia Nou
    160 lei –5 %
    Set avantajos Detox & Limfă - Green idea
    În stoc (7 buc.)
    152 lei

    Setul avantajos Green idea Detox & Limfă combină capsulele pe bază de plante Lymfogreen cu amestecurile de ceai Lymforegen și Detoxiregen. Conține extracte și plante...

    7819
    Kapilar balsam cremă regenerant 75 ml Elixir
    Nou
    Kapilar - balsam-cremă regenerant - 75 ml - Elixir
    În stoc (>10 buc.)
    50 lei
    Evaluare preţ: 66,67 lei / 100 ml

    Elixir Kapilar este un balsam-cremă regenerant destinat masajului pielii obosite și solicitate a picioarelor. Conține dihidroquercetină din larice siberian, extracte de castan...

    7808
    Lymforegen premium 250 ml - Green idea
    Nou
    Lymforegen premium 250 ml - Green idea
    În stoc (>10 buc)
    60 lei
    Evaluare preţ: 24 lei / 100 ml

    Lymforegen Premium Green idea este un complex vegetal lichid vegan, cu ghimbir, păpădie, urzică și echinacea. Susține eliminarea apei din organism, funcționarea normală a...

    7776
    Ulei de krill - capsule 60 buc - Green idea
    Nou
    Ulei de krill - 60 capsule - Green idea
    În stoc (4 buc)
    200 lei
    Evaluare preţ: 3,33 lei / 1 buc.

    Uleiul de krill Green idea conține acizi grași omega-3 EPA și DHA sub formă de fosfolipide, astaxantină naturală și colină. Doza zilnică de 2 capsule furnizează 1200 mg ulei de...

    7773
    Shiitake Extract 90 capsule Herbatica
    Nou
    Shiitake Extract - 90 capsule - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    65 lei
    Evaluare preţ: 0,72 lei / 1 buc.

    Extractul de Shiitake susține imunitatea, inima și metabolismul. Conține beta-glucani, pentru susținerea organismului și a vitalității.

    7739
    Omega 3 6 9 70 capsule Herbatica
    Nou
    Omega 3-6-9 - 70 capsule - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    50 lei
    Evaluare preţ: 0,71 lei / 1 buc.

    Omega 3-6-9 combină uleiul de pește, uleiul de in și uleiul de floarea-soarelui pentru susținerea complexă a inimii, creierului și pielii. Un raport echilibrat de acizi grași...

    7729
    Coenzima Q10 40 capsule Herbatica
    Nou
    Coenzima Q10 - 40 capsule - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    65 lei
    Evaluare preţ: 1,63 lei / 1 buc.

    Coenzima Q10 100 mg susține energia celulară, inima și protecția împotriva stresului oxidativ. Ideală pentru vitalitate și sănătatea cardiovasculară.

    7697
    Ciuperca Oyster 110 capsule Herbatica
    Nou
    Ciuperca Oyster - 110 capsule - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    95 lei
    Evaluare preţ: 0,86 lei / 1 buc.

    Ciuperca Oyster, cu conținut ridicat de beta-glucani, susține imunitatea, inima și starea generală de bine. Supliment natural pentru capacitatea de apărare a organismului.

    7674
    L Citrulină 100 g pulbere Herbatica
    Nou
    L-Citrulină - 100 g pulbere - Herbatica
    În stoc (7 buc)
    60 lei
    Evaluare preţ: 60 lei / 100 g

    L-citrulina susține formarea oxidului nitric, contribuie la circulația sanguină și ajută la susținerea performanței și a refacerii după efort. Un supliment ideal pentru sport și...

    7672
    Omega 3 Premium 110 capsule Herbatica
    Nou
    Omega 3 Premium - 110 capsule - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    95 lei
    Evaluare preţ: 0,86 lei / 1 buc.

    Omega 3 Premium conține ulei de pește de calitate, cu un conținut ridicat de EPA și DHA, pentru susținerea inimii, creierului și articulațiilor. Ambalaj economic mare, potrivit...

    7669
    Omega 3 90 capsule Nefdesanté
    Nou
    Omega 3 - 90 capsule - Nefdesanté
    În stoc (>10 buc.)
    50 lei
    Evaluare preţ: 0,56 lei / 1 buc.

    Omega 3 de la Nefdesanté este un supliment alimentar cu ulei de pește de înaltă calitate obținut din peștele marin Engraulis japonicus, bogat în acizi grași omega-3 EPA și DHA....

    7201
    Set avantajos: 3x Reishi Extract 30% polizaharide - 90 capsule - Herbatica
    Akcia Nou
    240 lei –7 %
    Set avantajos: 3x Reishi Extract 30% polizaharide - 90 capsule - Herbatica
    În stoc (9 buc)
    223 lei

    Set avantajos care conține 3x extract concentrat din ciuperca Reishi, cu un conținut de 30% polizaharide, oferind forța naturii în fiecare capsulă. Susține echilibrul natural al...

    5019/3
    Set avantajos: 3x Chaga siberiană premium 100% pudră - 100 g - Herbatica
    Akcia Nou
    180 lei –7 %
    Set avantajos: 3x Chaga siberiană premium 100% pudră - 100 g - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    167 lei

    Set avantajos: 3x Chaga siberiană premium 100% pudră. Căutați secretul vitalității civilizațiilor străvechi? Încercați chaga siberiană! Susține imunitatea, contribuie la energie...

    4537/3
    Set avantajos: 3x Omega 3 Premium - 40 capsule - Herbatica
    Akcia Nou
    210 lei –7 %
    Set avantajos: 3x Omega 3 Premium - 40 capsule - Herbatica
    În stoc (8 buc)
    195 lei

    Set avantajos: 3x Omega 3 Premium. Acest supliment alimentar premium are un conținut ridicat de EPA și DHA – cele mai importante forme de acizi grași omega-3. Doar 1 capsulă pe...

    5010/3
    Set avantajos: 2x Reishi Extract 30% polizaharide - 90 capsule - Herbatica
    Akcia Nou
    160 lei –5 %
    Set avantajos: 2x Reishi Extract 30% polizaharide - 90 capsule - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    152 lei

    Set avantajos care conține 2x extract concentrat din ciuperca Reishi, cu 30% polizaharide, reprezentând puterea naturii în fiecare capsulă. Susține echilibrul natural al...

    5019/2
    Set avantajos: 2x Chaga siberiană premium 100% pudră - 100 g - Herbatica
    Akcia Nou
    120 lei –5 %
    Set avantajos: 2x Chaga siberiană premium 100% pudră - 100 g - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    114 lei

    Set avantajos: 2x Chaga siberiană premium 100% pudră. Căutați secretul vitalității civilizațiilor străvechi? Încercați chaga siberiană! Susține imunitatea, contribuie la energie...

    4537/2
    Set avantajos: 2x Omega 3 Premium - 40 capsule - Herbatica
    Akcia Nou
    140 lei –5 %
    Set avantajos: 2x Omega 3 Premium - 40 capsule - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    133 lei

    Set avantajos: 2x Omega 3 Premium. Acest supliment alimentar premium are un conținut ridicat de EPA și DHA – forme importante de acizi grași omega-3. Doar 1 capsulă pe zi vă...

    5010/2
    Set avantajos: 2x Balsam cremă „Proctomed” pentru hemoroizi - 10 ml - Elixir
    Akcia Nou
    60 lei –5 %
    Set avantajos: 2x Balsam cremă „Proctomed” pentru hemoroizi - 10 ml - Elixir
    În stoc (>10 buc)
    57 lei

    Set avantajos: 2x balsam cremă Proctomed este un produs cu o formulă complexă, destinat îngrijirii zonei anale în caz de disconfort asociat hemoroizilor. Ajută la calmarea...

    4617/2
    Set avantajos: 2x Cremă pentru vene Rutín cu extract de ginkgo biloba - 100 ml - Ecolek
    Akcia Nou
    80 lei –5 %
    Set avantajos: 2x Cremă pentru vene Rutín cu extract de ginkgo biloba - 100 ml - Ecolek
    În stoc (>10 buc)
    76 lei

    Set avantajos: 2x Cremă pentru vene Rutín. Crema pentru picioare și vene conține două ingrediente active principale - rutină și extract de ginkgo biloba, apreciate pentru...

    4747/2
    Set avantajos: 2x Puterea calului cremă pentru vene - 75 ml - LekoPro
    Akcia Nou
    80 lei –5 %
    Set avantajos: 2x Puterea calului cremă pentru vene - 75 ml - LekoPro
    În stoc (>10 buc)
    76 lei

    Set avantajos: 2x Puterea calului cremă pentru vene. Crema pentru vene „Puterea calului”, cu ingrediente active și extracte din plante precum castan sălbatic, rutină și ginkgo,...

    4386/2
    Set avantajos: 2x gel BALCANN cu scoarță de stejar pentru hemoroizi și fisuri - 75 ml - Annabis
    Akcia Nou
    140 lei –5 %
    Set avantajos: 2x gel BALCANN cu scoarță de stejar pentru hemoroizi și fisuri - 75 ml - Annabis
    În stoc (>10 buc)
    133 lei

    Set avantajos: 2x gel BALCANN cu scoarță de stejar. Gelul Balcann este un produs cosmetic de îngrijire ideal pentru pielea predispusă la disconfort. Conține ingrediente naturale...

    4881/2
    Set avantajos: 2 x Chaga siberiană - 60 capsule vegane (300 mg/capsulă)
    Akcia Nou
    120 lei –5 %
    Set avantajos: 2 x Chaga siberiană - 60 capsule vegane (300 mg/capsulă)
    În stoc (>10 buc)
    114 lei

    Pachet avantajos 2 x set de capsule. Chaga siberiană, cunoscută și sub denumirile chaga, ciuperca neagră, este una dintre ciupercile apreciate tradițional pentru conținutul său...

    4305/2
    Set avantajos: 2 x Shilajit - mumio purificat premium (500 mg) - 80 capsule - Herbatica
    Akcia Nou
    200 lei –5 %
    Set avantajos: 2 x Shilajit - mumio purificat premium (500 mg) - 80 capsule - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    190 lei

    Pachet dublu avantajos - 2 x 80 capsule. Extract premium de mumio - Shilajit din Himalaya, un supliment alimentar natural - extract purificat standardizat, care susține...

    4871/2
    Set avantajos: 2 x Histamin blocker cu moringa, turmeric și quercetină - 140 capsule - Herbatica
    Akcia Nou
    360 lei –5 %
    Set avantajos: 2 x Histamin blocker cu moringa, turmeric și quercetină - 140 capsule - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    342 lei

    Pachet avantajos 2 x set de capsule. Capsulele naturale vegane Histamin blocker sunt concepute pentru persoanele cu intoleranță la histamină. Combinație unică de ingrediente...

    4266/2
    Set avantajos: 2 x Chaga siberiană FORTE - 60 capsule vegane (600 mg/capsulă)
    Akcia Nou
    140 lei –5 %
    Set avantajos: 2 x Chaga siberiană FORTE - 60 capsule vegane (600 mg/capsulă)
    În stoc (>10 buc)
    133 lei

    Pachet avantajos 2 x 60 capsule. Capsule vegane naturale cu o doză concentrată de chaga (600 mg/capsulă), concepute pentru persoanele care doresc să își susțină sistemul...

    4914/2
    Set avantajos: 2 x Fără stres și griji - șofran cu probiotice - 60 capsule - Herbatica
    Akcia Nou
    260 lei –5 %
    Set avantajos: 2 x Fără stres și griji - șofran cu probiotice - 60 capsule - Herbatica
    În stoc (8 buc)
    247 lei

    Acest set la preț avantajos, cu o combinație unică de șofran, probiotice, prebiotice și fibre, este conceput pentru a susține armonia dintre intestin și creier. Acest supliment...

    4996/2
    Set avantajos 3x: 100% armurariu măcinat fin - 500 g - Herbatica
    Akcia Nou
    150 lei –40 %
    Set avantajos 3x: 100% armurariu măcinat fin - 500 g - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    90 lei

    Set avantajos 3x 100% armurariu măcinat fin. Armurariul, cunoscut ca „regele plantelor pentru detoxifiere”, este un sprijin natural excelent pentru susținerea ficatului și a...

    4312/3
    Set avantajos 2x: 100% armurariu măcinat fin - 500 g - Herbatica
    Akcia Nou
    100 lei –40 %
    Set avantajos 2x: 100% armurariu măcinat fin - 500 g - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    60 lei

    Set avantajos 2x 100% armurariu măcinat fin. Armurariul, cunoscut drept „regele plantelor pentru detoxifiere”, este un sprijin natural apreciat pentru susținerea ficatului și a...

    4312/2
    Pachet promoțional dublu: 2 x Sofia cremă pentru picioare cu tendință de varice, cu extract de lipitoare medicinală - 150 ml - Herbatica
    Akcia Nou
    200 lei –5 %
    Pachet promoțional dublu: 2 x Sofia cremă pentru picioare cu tendință de varice, cu extract de lipitoare medicinală - 150 ml - Herbatica
    Momentan nu este în stoc
    190 lei
    Detalii

    Pachet dublu avantajos - 2 bucăți a câte 150 ml. Sofia cremă pentru picioare cu tendință de varice, cu extract de lipitoare medicinală, este o cremă tonifiantă care susține...

    4403/2
    Șosete cu manșetă lejeră, cu micropluș la călcâi și vârf - gri - Ovecha - 23-24
    Nou
    Șosete cu manșetă lejeră, cu micropluș la călcâi și vârf - gri - Ovecha - 23-24
    În stoc (>10 buc)
    40 lei
    Detalii

    Șosete cu conținut ridicat de bumbac. Sunt potrivite în special pentru persoanele cu circulație mai sensibilă la nivelul membrelor inferioare. Au o strângere foarte delicată...

    3733/23
    Șosete cu manșetă cu strângere delicată - cu micropluș la călcâi și vârf - bej - Ovecha - 25-26
    Nou
    Șosete cu manșetă cu strângere delicată - cu micropluș la călcâi și vârf - bej - Ovecha - 25-26
    În stoc (>10 buc)
    40 lei
    Detalii

    Șosete cu conținut ridicat de bumbac. Sunt potrivite în special pentru persoanele cu circulație deficitară la nivelul membrelor inferioare. Au o manșetă special concepută,...

    3731/25
    Șosete cu manșetă delicată - cu micropluș la călcâi și vârf - gri închis - Ovecha
    Nou
    Șosete cu manșetă delicată - cu micropluș la călcâi și vârf - gri închis - Ovecha
    În stoc (>10 buc)
    40 lei
    Detalii

    Șosete cu conținut ridicat de bumbac. Sunt potrivite în special pentru persoanele cu circulație periferică deficitară la nivelul membrelor inferioare. Au o strângere foarte...

    3732/23
    Șosete pentru persoane cu picioare voluminoase - gri - Ovecha - L (35-38)
    Nou
    Șosete pentru persoane cu picioare voluminoase - gri - Ovecha - L (35-38)
    În stoc (4 buc)
    60 lei
    Detalii

    Șosete cu conținut ridicat de bumbac, pentru diabetici și persoane cu picioare foarte groase sau umflate. Potrivite și în perioadele de după intervenții chirurgicale. Au finisaj...

    3690/L
    Șosete pentru persoane cu picioare voluminoase - negre - Ovecha - L (35-38)
    Nou
    Șosete pentru persoane cu picioare voluminoase - negre - Ovecha - L (35-38)
    În stoc (>10 buc)
    70 lei
    Detalii

    Șosete cu conținut ridicat de bumbac, pentru diabetici și persoane cu picioare foarte late sau umflate. Potrivite și în perioada postoperatorie. Au finisaj antibacterian în...

    3741/L
    Șosete pentru persoane cu picioare voluminoase - bej - Ovecha - L (35-38)
    Nou
    Șosete pentru persoane cu picioare voluminoase - bej - Ovecha - L (35-38)
    În stoc (9 buc)
    60 lei
    Detalii

    Șosete cu conținut ridicat de bumbac, pentru diabetici și persoane cu picioare foarte groase sau umflate. Potrivite și în perioada postoperatorie. Au tratament antibacterian în...

    3730/L
    Ulei de pește norvegian cu aromă naturală de lămâie - Norsk Tran - Biopharma - 375 ml
    Nou
    Ulei de pește norvegian cu aromă naturală de lămâie - Norsk Tran - Biopharma - 375 ml
    Momentan nu este în stoc
    155 lei
    Evaluare preţ: 41,33 lei / 100 ml
    Detalii

    Uleiul de pește norvegian cu aromă de lămâie conține o combinație valoroasă de acizi grași omega-3, vitaminele A, D și E.Este un produs apreciat, inspirat de puritatea naturii...

    1113/375
    Masticha PROBIOTICS & PREBIOTICS 90 capsule Herbatica
    Nou
    Masticha PROBIOTICS & PREBIOTICS - 90 capsule - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    210 lei
    Evaluare preţ: 2,33 lei / 1 buc.

    Masticha probiotics & prebiotic (probiotice și prebiotice) este un produs unic, cu o compoziție deosebită. Capsulele cu mastică pot deveni un sprijin util pentru confortul...

    4367
    Masticha Active capsule pentru digestie - 100 capsule
    Nou
    Masticha Active capsule pentru digestie - 100 capsule
    În stoc (9 buc)
    220 lei
    Evaluare preţ: 2,20 lei / 1 buc.
    Detalii

    Masticha Active – mastic autentic de Chios, îmbogățit cu cultura activă a drojdiei prietenoase Saccharomyces Boulardii și cu tulpina specială de bacterii Lactobacillus reuteri...

    3322
    Pachet cadou SĂNĂTATE DIN INTERIOR - Biopharma
    Nou
    Pachet cadou SĂNĂTATE DIN INTERIOR - Biopharma
    În stoc (>10 buc)
    360 lei

    Setul nutrițional SĂNĂTATE DIN INTERIOR de la Biopharma susține frumusețea și starea generală de bine prin combinația de colagen pentru piele, păr și unghii și ulei de krill...

    5588
    Pachet cadou VITALITATE & LONGEVITATE – Epigemic
    Nou
    Pachet cadou VITALITATE & LONGEVITATE – Epigemic
    În stoc (5 buc)
    330 lei

    Pachetul cadou VITALITATE & LONGEVITATE susține energia celulară, protecția antioxidantă și vitalitatea generală a organismului. Este destinat tuturor celor care doresc să își...

    5620
    Pachet cadou MASTICHA - Herbatica
    Nou
    Pachet cadou MASTICHA - Herbatica
    În stoc (7 buc)
    620 lei

    Setul MASTICHA susține digestia, stomacul și sănătatea cardiovasculară prin trei produse orientate către echilibrul tractului digestiv, confort digestiv și menținerea unor...

    5585
    Manșon compresiv din bumbac - bandaj - Negru
    Nou
    Manșon compresiv din bumbac - bandaj - Negru
    În stoc (>10 buc)
    50 lei
    Detalii

    Manșonul compresiv unic din bumbac este potrivit în cazul solicitării crescute a membrelor inferioare.

    3615
    Ulei de dovleac 100%, presat la rece, virgin - Specialist - 100 ml
    Ulei de dovleac 100%, presat la rece, virgin - Specialist - 100 ml
    În stoc (>10 buc)
    de la 140 lei
    Evaluare preţ: de la 92 lei / 100 ml
    Detalii

    Ulei natural presat din semințe de dovleac printr-o tehnologie care păstrează substanțele importante și valoroase.Conține vitaminele E, A, C, P, PP, B1, B2 și numeroase...

    0617
    100% Chaga siberiană premium mărunțită - 100 g - Herbatica
    Nou
    100% Chaga siberiană premium mărunțită - 100 g - Herbatica
    În stoc (>10 buc)
    60 lei
    Evaluare preţ: 60 lei / 100 g

    Chaga siberiană mărunțită este o ciupercă vitală 100% naturală, provenită din zonele curate ale Siberiei. Nu este o pulbere fină, ci bucăți mărunțite cu granulație asemănătoare...

    7655
    100% ulei de nucă, presat la rece, virgin - Specialist - 100 ml
    100% ulei de nucă, presat la rece, virgin - Specialist - 100 ml
    În stoc (9 buc)
    80 lei
    Evaluare preţ: 80 lei / 100 ml

    Uleiul de nucă este bogat în vitamine, proteine și carbohidrați.

    0512

    Controlul listărilor

    Paginare

    Ești pe pagina 1% din 2%.

    • 1
    • 6
    273 articole în total
    Sus

    Subsol

    Sãnãtate. Frumusete. Natura.
    Herbatica-cosmetice naturale-medicina traditionala

    Totul despre cumpărături

    • Transportul și plata
    • Certificatele produselor
    • Termeni și condiții
    • Protejăm datele dvs. cu caracter personal

    Cum vă putem ajuta?

    +40 (31) 2295431 salut@herbatica.ro Totul despre echipa noastră Vizitați blogul nostru
    • Blog
    • Transportul și plata
    • Despre noi
    • Termeni și condiții
    Kontakt
    ShoptetCreat de Shoptet Drepturi de autor 2026 Sãnãtate. Frumusete. Natura.. Toate drepturile rezervate. Editați setările cookie-urilor